YAZ 2019 STH KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

Kategori : Manşet, Sabit Telefon Hizmetleri

Tüm STH işletmecileri olarak; 18 Haziran 2019 saat:14:30 da, BTK istanbul Bölge Müdürlüğü Dünya Ticaret Merkezi Binasında bulunan yerleşkesinde “YAZ 2019 STH KOORDİNASYON TOPLANTISI” yapıldı.

İstanbul BTK Bölge müdür vekili Muhammet Şimşek tarafından açılışı yapılan toplantı, daha sonra STH ların kendi arasında devam etti.

Toplantıyı organizasyon heyeti olarak Adem Öcal (Netgsm), Neşet Fırat (NAC Telekom) Çetin Erden (Nida Telekom), Efe Demir (FiberDSL&Genza) yönetti.


Toplantı yaklaşık 4 saat civarında sürdü. Konu başlıkları olarak; imtiyazlı işletmeciler ile olan ilişkiler, Voip, SMS, calling kart, abonelik süreçleri, BTK ile olan ilişkiler, tüketici mağduriyetlerinin önlenmesi, fraud konularında alınabilecek önlemler ön plana çıktı.

Toplantı sonuç rapor hazırlanmasının yanında, çeşitli konularda rapor hazırlamak üzere komiteler oluşturulması üzerinde mutabakata varıldı.
Hazırlanacak olan toplantı sonuç raporunun, organizasyon Heyeti tarafından tüm STH ların görüşü de alındıktan sonra, BTK ya sunulmasına oybirliği ile karar verildi.

Mobile Sliding Menu