ESB’nin 2019 İlkbahar Çalıştayı 1-3 Mayıs’ta Yapıldı.

Kategori : Faaliyetlerimiz, Manşet

Alanya Wome Hotel’de yapılan ESB çalıştaya katılım çok yüksek oldu. Birinci gün açılış ve BTK’nın düzenlediği Abone Kayıt Deseni ile ilgili BTK uzmanlarından İbrahim Yavuz’un sunumu dikkatle izlendi. İkinci gün saat 14:30 da, ISS ler kendi aralarında toplanarak BTK yetkililerine soracakları konuların hazırlıklarını yaptılar. Saat 17:00 de yine Abone Kayıt Deseni ile ilgili soru-cevap paneli yapıldı. Saat 21:00 de ise BTK Yetkilendirme, Tüketici Hakları, İnternet, Spektrum Yönetim, Hukuk Daire Başkanlarının değerlendirme sunumlarından sonra Soru-cevap bölümüne geçilerek yüksek verimlilikte bir çalıştay süreci gerçekleşmiştir.

Çalıştay işletmecilerin; kaynaşmasına, BTK yetkililerine sorunlarını birebir aktarmasına imkan sağlayarak sektörel anlamda bilgi alışverişine vesile olmuştur.

Benzer yazılar

2019/1 STH KOORDİNASYON TOPLANTI RAPORU

19 Haziranda İstanbul Bölge Müdürlüğünde STH ların kendi arasında yaptığı toplantıya yaptığı ev sahipliği nedeniyle Bölge Müdürümüz Muhammet Şimşek

Read More...

YAZ 2019 STH KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

Tüm STH işletmecileri olarak; 18 Haziran 2019 saat:14:30 da, BTK istanbul Bölge Müdürlüğü Dünya Ticaret Merkezi Binasında bulunan yerleşkesinde

Read More...

İŞLETMECİLERİN BTK’DAN TALEP VE SORULARI

1- Kurumumuzun ilgili birimleri ile işletmecilerin ilgilendikleri konularda bir araya gelerek, beraber tartışma ve çalışma toplantılarının düzenlenmesine olanak sağlanması.

Read More...

Mobile Sliding Menu