ESB’nin 2019 İlkbahar Çalıştayı 1-3 Mayıs’ta Yapıldı.

Kategori : Faaliyetlerimiz, Manşet

Alanya Wome Hotel’de yapılan ESB çalıştaya katılım çok yüksek oldu. Birinci gün açılış ve BTK’nın düzenlediği Abone Kayıt Deseni ile ilgili BTK uzmanlarından İbrahim Yavuz’un sunumu dikkatle izlendi. İkinci gün saat 14:30 da, ISS ler kendi aralarında toplanarak BTK yetkililerine soracakları konuların hazırlıklarını yaptılar. Saat 17:00 de yine Abone Kayıt Deseni ile ilgili soru-cevap paneli yapıldı. Saat 21:00 de ise BTK Yetkilendirme, Tüketici Hakları, İnternet, Spektrum Yönetim, Hukuk Daire Başkanlarının değerlendirme sunumlarından sonra Soru-cevap bölümüne geçilerek yüksek verimlilikte bir çalıştay süreci gerçekleşmiştir.

Çalıştay işletmecilerin; kaynaşmasına, BTK yetkililerine sorunlarını birebir aktarmasına imkan sağlayarak sektörel anlamda bilgi alışverişine vesile olmuştur.

Benzer yazılar

2020 Yılında Talep Ettiğimiz İşler

Bilgi Tekenolojileri ve İletişim Kurumu’nun 2020 Yılı İş Planında Yer Alması Talep Edilen Konu Başlıklarına İlişkin Rekabetçi Telekomünikasyon İşletmecileri

Devamı...

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu TELEKOMDER 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na ev sahipliği yaptı.

Programın açılışına BTK Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu, TELEKOMDER Yönetim Kurulu Başkanı Adem Öcal ve çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.

Devamı...

TELEKOMDER 3. Olağan Genel Kurulu

TELEKOMDER (Rekabetçi Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği)’in 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı 23/10/2019 tarihinde saat 14:30’da aşağıda belirtilen gündem maddelerini görüşmek

Devamı...

Mobile Sliding Menu