YAZ 2019 STH KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

Kategori : Manşet, Sabit Telefon Hizmetleri

Tüm STH işletmecileri olarak; 18 Haziran 2019 saat:14:30 da, BTK istanbul Bölge Müdürlüğü Dünya Ticaret Merkezi Binasında bulunan yerleşkesinde “YAZ 2019 STH KOORDİNASYON TOPLANTISI” yapıldı.

İstanbul BTK Bölge müdür vekili Muhammet Şimşek tarafından açılışı yapılan toplantı, daha sonra STH ların kendi arasında devam etti.

Toplantıyı organizasyon heyeti olarak Adem Öcal (Netgsm), Neşet Fırat (NAC Telekom) Çetin Erden (Nida Telekom), Efe Demir (FiberDSL&Genza) yönetti.


Toplantı yaklaşık 4 saat civarında sürdü. Konu başlıkları olarak; imtiyazlı işletmeciler ile olan ilişkiler, Voip, SMS, calling kart, abonelik süreçleri, BTK ile olan ilişkiler, tüketici mağduriyetlerinin önlenmesi, fraud konularında alınabilecek önlemler ön plana çıktı.

Toplantı sonuç rapor hazırlanmasının yanında, çeşitli konularda rapor hazırlamak üzere komiteler oluşturulması üzerinde mutabakata varıldı.
Hazırlanacak olan toplantı sonuç raporunun, organizasyon Heyeti tarafından tüm STH ların görüşü de alındıktan sonra, BTK ya sunulmasına oybirliği ile karar verildi.

Benzer yazılar

2019/1 STH KOORDİNASYON TOPLANTI RAPORU

19 Haziranda İstanbul Bölge Müdürlüğünde STH ların kendi arasında yaptığı toplantıya yaptığı ev sahipliği nedeniyle Bölge Müdürümüz Muhammet Şimşek

Read More...

İŞLETMECİLERİN BTK’DAN TALEP VE SORULARI

1- Kurumumuzun ilgili birimleri ile işletmecilerin ilgilendikleri konularda bir araya gelerek, beraber tartışma ve çalışma toplantılarının düzenlenmesine olanak sağlanması.

Read More...

KULLANICISI BELLİ OLMAYAN HAT KALMAYACAK

BTK, KAYITLI ABONESİ İLE KULLANICISI FARKLI OLAN TELEFON ABONELİKLERİNİ (AÇIK HAT) ÖNLEMEK İÇİN SMS İLE “YASAL UYARI” GÖNDERCEK. Özellikle

Read More...

Mobile Sliding Menu