YAZ 2019 STH KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

Kategori : Manşet, Sabit Telefon Hizmetleri

Tüm STH işletmecileri olarak; 18 Haziran 2019 saat:14:30 da, BTK istanbul Bölge Müdürlüğü Dünya Ticaret Merkezi Binasında bulunan yerleşkesinde “YAZ 2019 STH KOORDİNASYON TOPLANTISI” yapıldı.

İstanbul BTK Bölge müdür vekili Muhammet Şimşek tarafından açılışı yapılan toplantı, daha sonra STH ların kendi arasında devam etti.

Toplantıyı organizasyon heyeti olarak Adem Öcal (Netgsm), Neşet Fırat (NAC Telekom) Çetin Erden (Nida Telekom), Efe Demir (FiberDSL&Genza) yönetti.


Toplantı yaklaşık 4 saat civarında sürdü. Konu başlıkları olarak; imtiyazlı işletmeciler ile olan ilişkiler, Voip, SMS, calling kart, abonelik süreçleri, BTK ile olan ilişkiler, tüketici mağduriyetlerinin önlenmesi, fraud konularında alınabilecek önlemler ön plana çıktı.

Toplantı sonuç rapor hazırlanmasının yanında, çeşitli konularda rapor hazırlamak üzere komiteler oluşturulması üzerinde mutabakata varıldı.
Hazırlanacak olan toplantı sonuç raporunun, organizasyon Heyeti tarafından tüm STH ların görüşü de alındıktan sonra, BTK ya sunulmasına oybirliği ile karar verildi.

Benzer yazılar

2020 Yılında Talep Ettiğimiz İşler

Bilgi Tekenolojileri ve İletişim Kurumu’nun 2020 Yılı İş Planında Yer Alması Talep Edilen Konu Başlıklarına İlişkin Rekabetçi Telekomünikasyon İşletmecileri

Devamı...

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu TELEKOMDER 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na ev sahipliği yaptı.

Programın açılışına BTK Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu, TELEKOMDER Yönetim Kurulu Başkanı Adem Öcal ve çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.

Devamı...

TELEKOMDER 3. Olağan Genel Kurulu

TELEKOMDER (Rekabetçi Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği)’in 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı 23/10/2019 tarihinde saat 14:30’da aşağıda belirtilen gündem maddelerini görüşmek

Devamı...

Mobile Sliding Menu